Atalay Sürücü Kursu

Kadıköy Atalay Sürücü Kursu 30 yıllık tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman eğitimcileri ile, binlerce kursiyerine ehliyet sınavlarında katkıda bulunmuş ve sürücü belgesi kazandırmıştır. Bugün sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış Atalay Sürücü Kursu olarak, siz değerli kursiyerlerimize ve mezun sürücülerimize aynı hizmeti aynı kalitede vermeye gurur ve sevinç ile devam etmekteyiz. Kurulduğu günden beri sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başaran ve lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen Atalay Sürücü Kursu tecrübelerine ek olarak alanında uzman eğitimci kadrosuyla kursiyerlerine yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir. Kursiyerlerine, sadece kursa gelerek değil, online olarak da eğitim almaları imkânını sunmaktadır. Kursiyerler Atalay Sürücü Kursu web sitesinden erişebilecekleri e-ders ve e-sınav uygulamaları aracılığıyla ihtiyaç duydukları konularda bilgi seviyelerini geliştirme fırsatını yakalamaktadır. Kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli hedefimizdir. Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını Kadıköy Atalay Sürücü Kursu’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz. MİSYONUMUZ Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak. VİZYONUMUZ Atalay Sürücü Kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutan, Türkiye’nin lider bir eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzdeki en iyi marka olmak hedefimizdir. KALİTE POLİTİKAMIZ Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız. Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız. Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız. Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız. Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız. Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız. Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

Atalay Sürücü Kursu is located in Rasimpaşa Mh Rıhtım Cad, İzzettin Sk. No:1, 34716 Kadıköy/İstanbul. To communicate or ask something with the place, the Phone number is +90 553 921 67 02. You can get more information from their website: http://www.kadikoyatalaysurucukursu.com.

Write a Review Report Incorrect Data
Details
Name: Atalay Sürücü Kursu
Categories: Education > Specialty Education > Driving Schools
Phone: +90 553 921 67 02
Website: http://www.kadikoyatalaysurucukursu.com
Address:
Rasimpaşa Mh Rıhtım Cad, İzzettin Sk. No:1, 34716 Kadıköy/İstanbul
Postal code: 34716
Opening hours
Monday: 9:00 AM - 8:00 PM
Tuesday: 9:00 AM - 8:00 PM
Wednesday: 9:00 AM - 8:00 PM
Thursday: 9:00 AM - 8:00 PM
Friday: 9:00 AM - 8:00 PM
Saturday: 9:00 AM - 7:00 PM
Sunday: 9:00 AM - 7:00 PM

Customer Ratings and Reviews

There are no reviews yet!

You can review this Business and help others by leaving a comment. If you want to share your thoughts about Atalay Sürücü Kursu, use the form below and your opinion, advice or comment will appear in this space.

Submit a review for Atalay Sürücü Kursu

Your rating *
Your review (Be as detailed as possible) *
(100 Character minimum)

Tips for writing a great review:
  1. Be specific about your experience and the services that were provided.
  2. Be truthful - this review will help other consumers as well as the business.
  3. Be polite - give feedback in a constructive way.

© 2022 turkeyturism.com All Rights reserved.

At turkeyturism.com our purpose is to help people find great local businesses like dentists, hair stylists, restaurants, bars, hotels....

The content displayed in the turkeyturism.com Directory consists of information from third parties, among others from publicly accessible sources, or from customers, who have a presentation page in our directory. turkeyturism.com cannot be held responsible or liable for the accuracy, correctness, usefulness or reliability of the data. The brand names, logos, images and texts are the property of these third parties and their respective owners. If you have any questions or suggestions regarding this matter, you are welcome to contact our customer support team.

turkeyturism.com is not a booking agent, and does not charge any service fees to users of our site.

turkeyturism.com is not responsible for content on external web sites. Taxes, fees not included for deals content.