Dijitalya - Dijital Baskı - Reklam 212

Dijitalya olarak en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Kurulduğumuz 1997 yılından bugüne dek sayısız işe imzamızı attık. Günümüz teknolojisine uygun, en yeni makine ve teçhizata sahibiz. Uzman kadromuzla anında kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığımız bütün çalışmaları, teknik esaslara göre geliştirmek, kalitesini her geçen gün daha da artırmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Verimlilik ve yenilikçi esaslı işletme politikasıyla sermaye birikimine devam ederek, yatırım kaynağı oluşturmak amacıyla Yenibosna’daki merkezimizde işlevimize devam etmekteyiz. Malzeme kullanımında üretimini yaptığımız hiçbir üründe kaliteden ve işçilikten ödün vermeyiz. Her ürün ile ilgili sorumlu uzman ekibimiz bulunmaktadır. Dijitalya bir Reklam212 markasıdır. Reklam212'nin Strafora, Dijitalya Tabloonline, Araçgiydir, Tabelaca, Displayonline adında altı adet markası bulunuyor...

Dijitalya - Dijital Baskı - Reklam 212 is located in Yıldırım Beyazıt Cad. No:262 Kat: 1 / 34197 Bahçelievler / İstanb. To communicate or ask something with the place, the Phone number is +902125030216. You can get more information from their website: https://www.dijitalya.com.tr.

Write a Review Report Incorrect Data
Details
Name: Dijitalya - Dijital Baskı - Reklam 212
Categories: Arts & Entertainment > Art Galleries
Phone: +902125030216
Website: https://www.dijitalya.com.tr
Email: info@dijitalya.com.tr
Address:
Yıldırım Beyazıt Cad. No:262 Kat: 1 / 34197 Bahçelievler / İstanb
Postal code: 34197
Opening hours
Monday: 8:00 AM - 11:00 PM
Tuesday: 8:00 AM - 11:00 PM
Wednesday: 8:00 AM - 11:00 PM
Thursday: 8:00 AM - 11:00 PM
Friday: 8:00 AM - 11:00 PM
Saturday: 8:00 AM - 11:00 PM
Sunday: 8:00 AM - 11:00 PM

Customer Ratings and Reviews

There are no reviews yet!

You can review this Business and help others by leaving a comment. If you want to share your thoughts about Dijitalya - Dijital Baskı - Reklam 212, use the form below and your opinion, advice or comment will appear in this space.

Submit a review for Dijitalya - Dijital Baskı - Reklam 212

Your rating *
Your review (Be as detailed as possible) *
(100 Character minimum)

Tips for writing a great review:
  1. Be specific about your experience and the services that were provided.
  2. Be truthful - this review will help other consumers as well as the business.
  3. Be polite - give feedback in a constructive way.

© 2022 turkeyturism.com All Rights reserved.

At turkeyturism.com our purpose is to help people find great local businesses like dentists, hair stylists, restaurants, bars, hotels....

The content displayed in the turkeyturism.com Directory consists of information from third parties, among others from publicly accessible sources, or from customers, who have a presentation page in our directory. turkeyturism.com cannot be held responsible or liable for the accuracy, correctness, usefulness or reliability of the data. The brand names, logos, images and texts are the property of these third parties and their respective owners. If you have any questions or suggestions regarding this matter, you are welcome to contact our customer support team.

turkeyturism.com is not a booking agent, and does not charge any service fees to users of our site.

turkeyturism.com is not responsible for content on external web sites. Taxes, fees not included for deals content.